Архив на платежни документи

от СИЯНА КУЦАРОВА на 12.03.2014 15:00
Здравейте, създала съм в профила си 13 собствени фирми на които пиша платежните нареждания вече повече от година. Забелязах обаче, че ПН за осигурителните вноски на самоосигуряващите се лица изчезнаха от АРХИВ ПЛАТЕЖНИ ДОКУМЕНТИ. Дори и когато ги напиша и запаметя отново пак не се включват в архива на съответната фирма. На какво се дължи това?
RE: Архив на платежни документи
от Теодора Димитрова на 17.03.2014 12:07
Здравейте, аз имам същия проблем с Архив платежни нареждания. Ни се архивира нищо след дата 16.01. 2014( в моя случай). Странното е, че когато започна да въвеждам фирма, която вече съм въвеждала веднъж- данните й излизат по подразбиране във формата за ПН.
Моля, помогнете !
RE: Архив на платежни документи
от e-Docs.bg Support на 31.03.2014 14:44
СИЯНА КУЦАРОВА
Здравейте, създала съм в профила си 13 собствени фирми на които пиша платежните нареждания вече повече от година. Забелязах обаче, че ПН за осигурителните вноски на самоосигуряващите се лица изчезнаха от АРХИВ ПЛАТЕЖНИ ДОКУМЕНТИ. Дори и когато ги напиша и запаметя отново пак не се включват в архива на съответната фирма. На какво се дължи това?


Не можем да възпроизведем подобно поведение на системата! От никъде нищо не изчезва
Ако все още изпитвате затруднения, би било добре да опишете по-подробно ситуацията - можете да ползвате контактната форма или да пишете на support@e-docs.bg!
RE: Архив на платежни документи
от e-Docs.bg Support на 31.03.2014 15:14
Теодора Димитрова
Здравейте, аз имам същия проблем с Архив платежни нареждания. Ни се архивира нищо след дата 16.01. 2014( в моя случай). Странното е, че когато започна да въвеждам фирма, която вече съм въвеждала веднъж- данните й излизат по подразбиране във формата за ПН.
Моля, помогнете !


Вие очевидно описвате съвсем различен случай - общото е само "Архив платежни нареждания".
В e-Docs.bg потребителите няма нужда да архивират абсолютно нищо. Ако все пак желаят, имат инструменти за това. Можете да прочетете повече в раздела "Помощ".
За да ползвате системата пълноценно, все пак трябва да разучите интерфейсите, да се ориентирате как работят и най-вече да не правите аналогии с други програми, които ползвате. В противен случай доста удобства ще Ви се виждат "странни"
За да коментирате публикацията, трябва да сте влезли в профила си. Можете да се регистрирате от тук.