Ф-ри физически лица

от Зорница Симеонова на 18.02.2020 12:51
Здравейте,
бих искала да попитам, при издаване на фактури на физически лица, чужденци, които нямат ЕГН, как да процедирам. Системата дава грешка и не ми позволява да издам фактура. Пробвах с десет единици и с десет деветки, но при всички случаи дава грешка. Ще бъда благодарна, ако ме посъветвате как да ги издавам!

Хубав ден!
RE: Ф-ри физически лица
от e-Docs.bg Support на 18.02.2020 13:26
Здравейте,

Изпращането на фактура на физически лица без попълнено ЕГН изисква предварително изготвяне на шаблон с изключена такава валидация. Конфигурирането може да бъде извършено в рамките на един работен ден и струва 120 лв. с ДДС.

Поздрави,
Екипът на e-Docs.bg
RE: Ф-ри физически лица
от Зорница Симеонова на 18.02.2020 17:28
Здравейте,
Благодаря Ви за бързия отговор. Съгласна съм, тъй като работата ни ще изисква често издаване на такива фактури. Каква е процедурата, за да я задействаме?

Хубава вечер,
Зорница Симеонова
RE: Ф-ри физически лица
от e-Docs.bg Support на 18.02.2020 18:08
Здравейте,
единственото, което е необходимо да направите е да ни оставите данни за фактура на контактния мейл office@e-docs.bg. След получаване на фактурата и иницииране на плащането конфигурацията ще бъде настроена съобразно Вашите изисквания.

Поздрави,
Екипът на e-Docs.bg
За да коментирате публикацията, трябва да сте влезли в профила си. Можете да се регистрирате от тук.